Osiedle Południe– Przasnysz

„Osiedle Południe” to nowa inwestycja Firmy Domo-Projekt, położona w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniająca wytchnienie od miejskiego zgiełku. Znakomite położenie osiedla z doskonałą komunikacją. Lokalizacja dla osób pragnących spokojnego, harmonijnego życia, ceniących ciszę i bliskość natury oraz aktywnie spędzających czas wolny.

Lokale, posiadają 2 kondygnacje. Parter i strefa wejściowa witają przestrzenią-holem, która zaprasza do pomieszczeń gospodarczych i strefy dziennej, złożonej z kuchni i pokoju dziennego. Wyciszona atmosfera piętra sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi – zlokalizowano tam dwie sypialnie dla dzieci i blok sypialny rodziców z połączonym gabinetem.

Inwestycja gwarantuje prywatność, poprzez starannie zaprojektowaną przestrzeń wypoczynkową ze strefą zieloną. Walory estetyczne będą wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej. Budynki oddzielone są garażami, a strefy wejścia zaprojektowano w maksymalnej odległości od siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Nowe domy na sprzedaż Przasnysz

Osiedle Południe – Przasnysz ul. Aleksandra Drwęckiego

Inwestycja zakończona.

Wizualizacja budynku

Wizualizacja mieszkań

Lokalizacja inwestycji

Dowiedz się więcej

Jeżeli jesteście Państwo bliżej zainteresowani kupnem domu zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Swoje zapytania możecie Państwo wysyłać także poprzez niniejszy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

Telefon kontaktowy Telefon kontaktowy
+48 29 640 66 63
+48 794 444 114

Adres email Adres email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Adres Biuro sprzedaży mieszkań:
ul. Miła 37, Przasnysz